Ziņas

Vaidavas kauss 2010.gada 11.jūlijā Apē!

Tuvojas 37. "Vaidavas kauss" - motoru sporta festivāls!

Laiki mainās, tikai motokross "Vaidavas kauss" Apē bija, ir un būs! Vecākās, tradīcijām bagātākās sacensības, kas iekļautas Latvijas Motosporta Federācijas 2010.gada pasākumu kalendārā.

Svētdien, 11. jūlijā jau 37. (!) reizi skatītājus un dalībniekus aicinām uz Arvīda Levana vārdā nosaukto Apes mototrasi!

Kā vienmēr, programmā paredzēti gan tradicionāli, gan neparasti starti. "Arī šogad "Vaidavas kausā" ir gaidāms ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs gan solo motociklu MX1 un MX2 klasēs, gan kvadrocikliem", informē viens no sacensību rīkotājiem Mairis Levans. Par iespējām piedalīties interesi izrādījuši sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm, tāpēc cīņas gaidāmas sīvas un aizraujošas.

Skatītājiem un dalībniekiem par prieku, atkal notiks "Zelta mopēds" balvas izcīņa. Apes trasē, atceroties motoru sporta sākumus, šīs sacīkstes iecerētas kā savdabīgs retro salidojums – šovs. Atgādinām, ka visiem par pārsteigumu pagājušajā gadā "Zelta mopēda" cīņās piedalījās ap 150 (!) dalībnieki. Te arī bijušajiem motobraucējiem būs iespēja atkal piedalīties "Vaidavas kausā". Organizatori uzaicina visus, kam saglabājušies agrāko laiku braucamrīki, tos vilkt laukā no šķūņiem un doties trasē. Drīkstēs startēt ar daudzveidīgu marku ( gan tikai "padomju laikos" ražotiem!) mopēdiem dažādā tehniskā stāvoklī.

Speciāli izveidotā trasē notiks sacensības "Mini MX" klasē ar maza izmēra motocikliem, uz kuriem brauks ne vien jaunieši, bet arī pieaugušie. Šādas sacensības kļuvušas ļoti iecienītas Igaunijā un citviet Eiropā. Atkal sacensību laikā risināsies intriga – vai kādam no Latvijas sportistiem beidzot izdosies kāpt uz goda pakāpieniem šajā jaunajā motociklu klasē? Līdz šim starp uzvarētājiem ir bijuši tikai igauņi ...

Lai atkal "Vaidavas kausā" valda nezūdošās vērtības - sacensību azarts un svētku sajūta!

Astra Binde

  • 13.04.2013