Ziņas

Biļešu iepriekšpārdošana ir sākusies!

Arī šogad Baltijas vadošie sportisti Apē cīnīsies par MAGMUM Latvijas čempionāta 2.posma tituliem, turklāt biļetes uz Vaidavas kausu ir iespējams iegādāties jau savlaicīgi!

IEEJAS BIĻETE VIENAI DIENAI (SESTDIEN VAI SVĒTDIEN) - 10 €

Dod iespēju iekļūt mototrases teritorijā, piekļūt interesantākajām vietām trasē, arī starta un finiša zonai, kā rezultātā būs iespēja izbaudīt lielisku sportisko šovu. Ir piekļuve arī sportistu laukumam, izstādes, atpūtas un tirdzniecības zonai. 

IEEJAS BIĻETE NEDĒĻAS NOGALEI (SESTDIENAI UN SVĒTDIENAI) - 15€

Tikai iepriekšpārdošanā!
Dod iespēju abās dienās iekļūt mototrases teritorijā, piekļūt interesantākajām vietām trasē, arī starta un finiša zonai, kā rezultātā būs iespēja izbaudīt lielisku sportisko šovu. Ir piekļuve arī sportistu laukumam, izstādes, atpūtas un tirdzniecības zonai. Tikai nedēļas nogales (divu dienu) biļete dod iespēju iziet no mototrases teritorijas un atgriezties atpakaļ.

DZĪVOJAMO BUSIŅU (KEMPERU) STĀVLAUKUMA BIĻETE NEDĒĻAS NOGALEI (10.-12.05.) - 50€

Ierobežots biļešu skaits! Dod iespēju novietot kemperi speciālā tam paredzētā stāvlaukumā blakus mototrasei. Pie kempera ir paredzēta vieta, kur var izveidot galdiņa un nojumes zonu. Šī stāvlaukuma teritorijā ir iespēja nopeldēties dīķī, nomazgāties vasaras dušā. Būs iespēja izmantot bioloģiskās tualetes un vietu, kur izliet kempera bioatkritumu konteineru, kā arī uzpildīt ūdeni. Šī biļete nenodrošina sacensību apmeklējumu mototrases teritorijā. Pirms iebraukšanas KEMPERU stāvlaukumā, visiem cilvēkiem ir jāiegādājas arī kādu no IEEJAS BIĻETĒM (skatīt iepriekš).

Skolēniem līdz 16 gadu vecumam un pensionāriem vienas dienas biļetes cena būs 3€. Šīs biļetes varēs nopirkt tikai “uz vietas” – pirms iekļūšanas mototrases teritorijā. Pirmsskolas vecuma bērniem, cilvēkiem ar kustību traucējumiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) motokrosa apmeklējums ir bez maksas.

Iegādājoties biļeti, Jūs esat brīdināts un piekrītat, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana un uzņemtais materiāls var tikt izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.

BIĻETES VAR IEGĀDĀTIES: https://ticketshop.lv/lv/events/6130

 

  • 09.04.2024