Ziņas

Sākusies biļešu iepriekšpārdošana

Biļešu iepriekšpārdošana uz 50. Vaidavas Kausu līdz 27.07.!

IEEJAS BIĻETE VIENAI DIENAI (SESTDIEN VAI SVĒTDIEN) - 10 €

Dod iespēju iekļūt mototrases teritorijā, piekļūt interesantākajām vietām trasē, arī starta un finiša zonai, kā rezultātā būs iespēja izbaudīt lielisku sportisko šovu. Ir piekļuve arī sportistu laukumam, izstādes, atpūtas un tirdzniecības zonai. Šīs biļetes piedalās vērtīgu balvu loterijā. Izloze notiks pēc sacensību apbalvošanas svētdien.

IEEJAS BIĻETE NEDĒĻAS NOGALEI (SESTDIENAI UN SVĒTDIENAI) - 15€

Šādas biļetes varēs nopirkt tikai iepriekšpārdošanā!
Dod iespēju abās dienās iekļūt mototrases teritorijā, piekļūt interesantākajām vietām trasē, arī starta un finiša zonai, kā rezultātā būs iespēja izbaudīt lielisku sportisko šovu. Ir piekļuve arī sportistu laukumam, izstādes, atpūtas un tirdzniecības zonai. Šīs biļetes piedalās vērtīgu balvu loterijā. Izloze notiks pēc sacensību apbalvošanas svētdien.

IEEJAS BIĻETE SESTDIENAS KONCERTAM / MOTO BALLEI - 10€

Dod iespēju iekļūt pilsētas stadiona teritorijā, piekļūt atpūtas un tirdzniecības zonai un izbaudīt vasarīgo muzikālo šovu. Par izklaidējošu mūziku šajā vakarā rūpēsies UFO AR GRUPU un GRUPA "PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI".

DZĪVOJAMO BUSIŅU (KEMPERU) STĀVLAUKUMA BIĻETE NEDĒĻAS NOGALEI (28.-30.07.) - 50€

Ierobežots biļešu skaits! Dod iespēju novietot kemperi speciālā tam paredzētā stāvlaukumā blakus mototrasei. Pie kempera ir paredzēta vieta, kur var izveidot galdiņa un nojumes zonu. Šī stāvlaukuma teritorijā ir iespēja nopeldēties dīķī, nomazgāties vasaras dušā. Būs iespēja izmantot bioloģiskās tualetes un vietu, kur izliet kempera bioatkritumu konteineru, kā arī uzpildīt ūdeni. Šī biļete nenodrošina sacensību apmeklējumu mototrases teritorijā. Pirms iebraukšanas KEMPERU stāvlaukumā, visiem cilvēkiem ir jāiegādājas arī kādu no IEEJAS BIĻETĒM (skatīt iepriekš).

PAPILDUS INFORMĀCIJA:
Divu dienu biļete būs nopērkama tikai iepriekšpārdošanā līdz 27.07.. Ja uz vietas izlemsiet pasākumu apmeklēt abas dienas, tad būs jāiegādājas 2 gab. vienas dienas biļetes. Tikai nedēļas nogales (divu dienu) biļete dod iespēju iziet no mototrases teritorijas un atgriezties atpakaļ.

Pirmsskolas vecuma bērniem biļetes nav jāiegādājas. Skolēniem līdz 16 gadu vecumam un pensionāriem vienas dienas biļetes cena būs 3€. Šīs biļetes varēs nopirkt tikai “uz vietas” – pirms iekļūšanas mototrases teritorijā.

Iebraucot mototrases teritorijā ar automašīnu, būs jāiegādājas auto caurlaide par 3€. Arī auto caurlaidi varēs nopirkt tikai “uz vietas” – pirms iekļūšanas mototrases teritorijā. Auto caurlaide dod iespēju iebraukt mototrases teritorijā vienu reizi.

Pirmsskolas vecuma bērniem, cilvēkiem ar kustību traucējumiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) motokrosa apmeklējums ir bez maksas.

Iegādājoties biļeti, Jūs esat brīdināts un piekrītat, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana un uzņemtais materiāls var tikt izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.

BIĻETES VAR IEGĀDĀTIES: https://bit.ly/VK-biletes

 

  • 12.06.2023