Ziņas

" Vaidavas kauss - 47" Apē pārcelts uz 30.augustu.

Motosporta draugi!

Sakarā ar izsludināto “Covid-19” pandēmiju un ārkārtas situāciju valstī, pēc dažādu iespēju izvērtēšanas, Latvijas Motosporta federācijas Motokrosa komisija ir nākusi klajā ar izmaiņām 2020. gada sacensību kalendārā. Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē 47. “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā ir pārcelta no 3. maija uz 30. augustu.

 Vaidavas kauss - tās nav vienkārši sacensības, kas Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notiek reizi gadā.

Vaidavas kauss - tās ir gandrīz 50 gadu ilgas tradīcijas, trases veidošana, sportiskais azarts, neatlaidība, uzvaras prieks un zaudējumu rūgtums, pacietīgs darbs pie tehnikas sagatavošanas, sūri treniņi, līdzjutēju, draugu un tuvinieku atbalsts...

Tās ir veselas dzimtas, kas izaugušas, mīlestību uz motokrosu nododot no paaudzes paaudzē. Lielā mērā tieši motokrosa dēļ mazā pierobežas pilsēta kļuvusi slavena tālu aiz novada robežām. Protams, arī citi sporta veidi Apes pusē ir lielā cieņā - velosports, autosports u.c.

            Atgādinām, ka   Vivus.lv MTB maratona noslēdzošais, 7.  posms  un "Vaidavas kausa " izcīņa velomaratonā Ape/ Vastseroosa (tradicionāli  ar startu un finišu Igaunijas pusē) notiks 12. septembrī. www.mtb-maratons.lv.

 Informācija atrodama arī šeit:

             https://www.facebook.com/vaidavaskauss/

             https://www.facebook.com/events/2440566679374387/

  • 24.04.2020