Ziņas

VAIDAVAS KAUSĀ ĪPAŠI GAIDĀM LAUREĀTUS!

Vaidavas kauss - tās nav vienkārši sacensības, kas Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notiek reizi gadā. Vaidavas kauss - tās ir gandrīz 50 gadu ilgas tradīcijas, trases veidošana, sportiskais azarts, neatlaidība, uzvaras prieks un zaudējumu rūgtums, pacietīgs darbs pie tehnikas sagatavošanas,  sūri treniņi, līdzjutēju, draugu  un tuvinieku atbalsts... Tās ir veselas dzimtas, kas izaugušas,  mīlestību uz motokrosu nododot no paaudzes paaudzē. Lielā mērā tieši motokrosa dēļ  mazā pierobežas pilsēta kļuvusi slavena tālu aiz novada robežām. 

Viena no laika gaitā iedibinātām tradīcijām ir  īpaši ielūgt uz sacensībām  visus Vaidavas kausa  laureātus - galvenās balvas ieguvējus. Tā būs arī šoreiz!

Sākot ar 1974. gadu, par galvenās balvas ieguvējiem kļuvuši 24 sportisti, daži no viņiem vairākas reizes. Tie ir: Ilgonis Karro, Arvis Turkopols, Ilmārs Palkavnieks, Aldis Simsons, Jānis Vilders, Ainārs Karro, Mairis Levans, Valdur Kahro, Aivar Leok, Vitālijs Bobkovs, Zigmunds Rudovics,Uldis Odiņš, Normunds Dūčis,Agris Ļitvinovs, Lauris Freibergs, Leons Kozlovskis, Mārtiņš Aleksandrovičs, Toomas Triisa, Tanel Leok, Ivo Šteinbergs, Augusts Justs, Dāvis Ivanovs.  Diemžēl Gundars Levans un Juri Ruul vairs nav mūsu vidū..,

Sacensību dienā pārtraukumā  tiks paziņots laiks, kad daudzus no laureātiem varēsiet satikt personīgi, kā arī iegūt autogrāfus uz plakātiem... Tas paredzēts lielajā laureātu teltī, kur ikviens varēs apskatīt arī  motokrosam veltītu izstādi. 

         Sīkāka informācija par ielūgumu saņemšanu laureātiem -

           T. 22037518 ("Motoklubs Ape" preses sekretāre)

 

  • 29.04.2019