Ziņas

5. maijā Apē - Latvijas un Igaunijas čempionāts motokrosā, Vaidavas kauss-46

                                     Latviešu un igauņu „motokrosa kauju fronte" pārvietojas uz Api!
                                        Apē notiks Latvijas un Igaunijas čempionāts motokrosā

Motosporta draugi! Svētdien, 5. maijā Apē notiks Latvijas čempionāta motokrosā otrais posms, vienlaicīgi tas būs arī Igaunijas čempionāta 2.posms, pulcējot spēcīgākos abu valstu motokrosistus.Paralēli minētajiem čempionātiem Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notiks 46. “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā.

Šogad motori rūks nedaudz agrāk, kā bija ierasts pēdējos gados - jau pašā maija sākumā, pieskaņojoties abu valstu vadošo sportistu iespējām piedalīties.
Jaunums - pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas čempionātā vienā dienā startēs gan solo klases, gan blakusvāģi un kvadri, līdz ar to skatītājiem būs iespēja redzēt motokrosu visā tā daudzpusībā un krāšņumā!
Protams, neiztrūkstoši būs arī tradicionālā “Zelta mopēds” balvas izcīņa. Arī mopēdu „pavēlnieki” cīnīsies par Latvijas čempionāta 2.posma ieskaites punktiem. Šīs sacensības ir īpašas ar braucēju azartu trasē un aizrautīgu līdzjutēju atbalstu.

                              Esiet gaidīti  motosporta svētkos Apē! ĪPAŠI GAIDĪSIM IEPRIEKŠĒJO GADU LAUREĀTUS-GALVENĀS BALVAS IEGUVĒJUS!

MOTOBALLE -  4. maijā 23.00 viesmīlīgajos   "Jauncikužos", kopā ar grupu "Ballīšu orķestris". Turpat visas dienas garumā notiks gan 4. maija svētki, gan  laivojums pa Vaidavu,  koncerts, erudīcijas  spēle u.c. (info:  www.apesnovads.lv)

Vairāk informācijas un sacensību nolikumi šeit -  www.vaidavaskauss.lv, kā arī interneta vietnē Facebook.

                           DRĪZUMĀ BŪS ARĪ PIRMSSTARTA RELĪZE AR VAIRĀK JAUNUMIEM!
 

  • 29.04.2019