Ziņas

Mopēdu sezona Apē jau ierūcināta

Mopēdi un Ape - tās ir nedalāmas vienības jau kopš pagājušā gadsimta 70-tajiem gadiem.  Arī šogad, 44. "Vaidavas kausā"  redzēsim dažādus mopēdus gan trasē, gan izstādē. Šoreiz apenieši demonstrēs interesentiem  plašu mopēdu kolekciju laukumā blakus trasei. Tos palīdzējis atjaunot  pieredzējušais mehāniķis Ilgonis Karro. Viņš, tāpat kā Vilmārs Zaķis un vairāki citi apenieši, gan  prot "saķīlēt"  šo braucamrīku motorus, gan arī  dodas sacensību trasē "Zelta mopēds " balvas izcīņā. 

Ilgonis  jau tālajā 1974. gadā izcīnīja galveno "Vaidavas kausu", un arī pēc tam ne reizi vien, arī pērn, 2016. gadā, kāpis uz goda pjedestāla mopēdu sacensībās. Veiksmi Ilgonim un visiem pārējiem sportistiem vēlam arī šogad!

5. maijā pa Apes ielām lustīgā  mopēdu izbraucienā  Ilgonis Karro  devās kopā ar citiem domubiedriem, tā ierūcinot mopēdu sezonu Apē. Foto: Madara Jakobsone . 1975.gada foto - no MK Ape arhīva.

Raidījumā "ZeKurbulis"#27. sižets- saruna ar Aināru Karro  par Apes mopēdistiem un "Vaidavas kausu"  ceturtdien, 11.maijā  lietotnē LMT Straume ,

kā arī  internetā htpp://straume.lmt.lv/zekurbulis

"Zelta mopēds"  balvas izcīņas Nolikums  sacensībām Apē atrodams šeit: ://www.vaidavaskauss.lv/userfiles/file/2017_nolikums-zeltamopeds.pdf

 

  • 11.05.2017