Ziņas

"Zelta mopēdā" būs pārsteiguma balva!

Motokrosa „Vaidavas kauss” ietvaros  22.maijā Zelta mopēda sacensībās tiks pasniegta "Mopēdi standarts" gandarījuma balva -   4 ielūgumi uz gada ekstrēmāko pasākumu, Pasaules čempionātu Motofrīstailā Latvijas Grand Prix, kurš norisināsies Arēnā "Rīga" 15. oktobrī.

Tāpat tiks izlozētas 2 biļetes arī skatītājiem!

Pasaules čempionāts Motofrīstailā Rīgā notiks jau 8. reizi un skatītājus tas tradicionāli priecē gan ar sportisko cīņu, gan sportistu ekstrēmajiem lidojumiem ar šova elementiem.

Posmā piedalās 12 - 13 sportisti un tas norit 2 daļās - pirmajā sacensību daļā notiek kvalifikācija, pēc kuras 6 labākie sportisti turpinās cīņu finālā. Tāpat posma ietvaros notiks arī sacensības Whip lēcienos (motocikla iegriešana) un motoaugstlēkšanā. Līdzšinējais augstlēkšanas rekords Arēnā "Rīga" ir 8,6 m!

Sacensību sākums paredzēts plkst. 19:00, taču Arēna durvis vērs jau plkst. 17:00, kad pirms pasākuma notiks Pit Party, kurā faniem būs iespēja satikt savus favorītus, nofotografēties, palūgt autogrāfus un apskatīt braucēju mototehniku. Pēc pasākuma notiks arī autogrāfu sesija.

Tiekamies  "Vaidavas kausā"  Apē, 22.maijā!

  • 19.05.2016