Ziņas

22.maijā Apē ziedēs ievas un līs "Vaidavas kausa" šampaniešu lietus!

Nu jau pavisam drīz-  svētdien,  22. maijā Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē  kuplā skaitā pulcēsies motosportisti un līdzjutēji uz “43.Vaidavas kausa” izcīņu. Paredzams, ka būs spraigas cīņas par šo prestižo balvu, jo solījuši ierasties daudzi Latvijas un kaimiņvalstu spēcīgākie sportisti.

"Vaidavas Kauss" šogad atkal apvienots ar Latvijas čempionātu SOLO MOTOCIKLU klasēm. Varēsim vērot cīņas MX1, MX2, MX125, kā arī Veterānu, Senioru un Mini MX motociklu klasēs. Protams, neiztrūkstoši būs dalībnieku un skatītāju iecienītā "Zelta mopēds" balvas izcīņa. Arī šajā sacensību veidā šogad pirmo reizi notiks čempionāts ar sešiem posmiem, un tas sāksies tieši Apē.

Kā aizvien, "Vaidavas kausā" gaidāmi jaunumi gan trasē, gan ārpus tās. Viens no jaunumiem būs tāds, ka arī sportisti iegādāsies ieejas biļetes, jo Latvijas Motosporta Federācija ir noteikusi jaunu kārtību Latvijas čempionāta apmeklējumam. Tā paredz, ka arī sportisti iegādājas ieejas biļetes, toties viņi ir atbrīvoti no dalības maksas sacensībām un, tāpat kā skatītāji, varēs laimēt tradicionāli vērtīgas balvas. Savukārt sestdienas vakarā sacensību līdzjutēji varēs atpūsties, ballējoties Apes tautas namā Moto Disko ritmos.

Organizatori - "Motoklubs Ape" aicina  uz sacensībām arī  visus iepriekšējo gadu Vaidavas Kausa laureātus! Viņiem arī šogad ieeja sacensībās (iepriekš  piesakoties pie organizatoriem, T. 22037518) būs bez maksas. Fanu teltī būs iespēja daudzus no viņiem satikt un iegūt autogrāfus uz jaunajiem plakātiem, kur nu jau pirmo reizi ierakstīts arī pērnā gada "Vaidavas kausa" uzvarētāja Dāvja Ivanova vārds.

Kura sportista vārds šogad pievienosies garajam uzvarētāju sarakstam? Un kurš veiks tālāko lēcienu slavenajā Klētskalna tramplīnā, vai tiks sasniegta 50 metru atzīme?Tas noskaidrosies svētdien,  22. maijā, kad sportisti metīs izaicinājumu grūtajai, bet interesantajai Apes mototrasei. Pirmais starts tiks dots plkst. 11.30. 

UZMANĪBU, BALVAS!  Vaidavas kausa” ietvaros "Zelta mopēda" sacensībās tiks pasniegta pārsteiguma balva - „Mopēdi standarts”gandarījuma balva -   4 ielūgumi uz gada ekstrēmāko pasākumu, Pasaules čempionātu Motofrīstailā LATVIJAS GRAND PRIX, kurš norisināsies Arēnā „Rīga” 15. oktobrī.

Uz Moto-frīstailačempionātu tiks izlozētas 2 biļetes arī skatītājiem! Pārējie interesenti  uz Moto frīstailu biļetes var iegādāties šeit  http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/ekstremais-sports/pasaules-cempionats-motofristaila-latvijas-grand-prix-173869/

Loterijā tiks izlozēts arī  vērtīgais HUSQVARNA zāles pļāvējs, laikraksta "Malienas ziņas " abonements u.c.

TRASE - NO PUTNA LIDOJUMA! Skatītājiem būs iespēja paskatīties uz  Api un mototrasi no augšas, izvizinoties ar paraplānu. Pie labvēlīgiem laika apstākļiem to  jums piedāvās  interešu komanda "Babītes aviolīnijas"  no Jūrmalas. Interesentiem pieteikties  pa T. 29277886, Mārim.

                   Esiet gaidīti Apē!

Sacensību organizatoru vārdā -
Astra Binde,
"Motoklubs Ape" preses sekretāre, Apes tūrisma darba organizatore
T. 22037518, 643 22273
www.apesnovads.lv

  • 19.05.2016