Ziņas

40. Vaidavas kausa izcīņa. 2013. gada 18./19. maijā Apē.

Godātie sportisti, mehāniķi, treneri,
vecāki, atbalstītāji un motokrosa draugi.

Vēlamies jūs informēt, ka 2013. gada 18./19. maijā Apē jau 40.(!) reizi notiks “Vaidavas Kausa” izcīņa motokrosā, kā arī Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms visās motociklu klasēs.

„Vaidavas Kausā”, kas ir vecākās, populārākās un tradīcijām bagātākās sacensības Latvijas Motosporta Federācijas 2013. gada pasākumu kalendārā, par kopējo balvu fondu vairāk nekā 6000 EUR vērtībā cīnīsies sportisti MX1, MX2, B/V, MiniMX un RETRO motociklu klasēs, kā arī Zelta Mopēds balvu izcīņā.

Kā zināms, tradīcijas veido cilvēki un tā tas ir arī „Vaidavas Kausa” gadījumā. Jau trīs paaudzēs Baltijas valstu sportisti gadu no gada ierodas Apē, lai kopā ar organizatoriem un skatītājiem izdarītu kārtējo ierakstu Latvijas motokrosa vēsturē. Būsim ļoti priecīgi un pateicīgi jums visiem, ja atradīsiet laiku un iespēju arī šajā gadā ierasties Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē. Jūs gaida tikšanās ar daudziem iepriekšējo gadu „Vaidavas Kausu” ieguvējiem, interesanta fotoizstāde „Vaidavas Kausam - 40”, neprognozējamas cīņas Baltijas vadošo motokrosa meistaru izpildījumā, kā arī aizraujoši braucieni Retro un Zelta Mopēds klasēs.

Uzmanību! Sakarā ar Vaidavas Kausa jubilejai veltītajiem notikumiem, Latvijas čempionāta 2. posmā Apē būs izmaiņas LČ dienas kārtībā. Lūdzu, sekojiet informācijai!

Uz tikšanos Apes mototrasē!

  • 25.04.2013