Ziņas

Svētdien - „Vaidavas kauss” velomaratonā!

Svētdien, 12. jūnijā 2011.gadā ar startu un finišu  Apes mototrasē  atkal notiks kalnu velosipēdu sacensības, kas pulcēs vairākus simtus dalībnieku no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Tas būs  „Vaidavas Kauss MTB maratonā”, kā arī vienlaicīgi  „TREK  PHILIPS MTB maratona 3. posms.

Dalībniekiem  būs iespēja startēt vienā no trijām  -  Trek Philips” maratona  (50-55 km) , „Sport 2000”  pusmaratona (30-35 km) vai „Zaļā Josta” bērnu velosacensību -  distancēm.
Garākās distances veicējiem, meistarīgākajiem un izturīgākajiem  velosportistiem    starts tiks dots 12.00.   Maršruts izveidots  gar Latvijas - Igaunijas robežu Kornetu virzienā, būs   arī posms Igaunijas pusē.
Tiem, kuri izvēlēsieties braukt Sport2000 pusmaratonu, starts  būs  plkst.13.00. tajā nebūs tehniski sarežģītu posmu, tā būs piemērota ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.
Sacensību laikā distancē  būs vairāki  ēdināšanas punkti, kur  sportistus gaidīs atspirdzinoši dzērieni un uzkodas.
Bet 12.15 startēs paši jaunākie sportisti vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Viņiem  būs piemērots   iecienītais „Zaļā josta” velobrauciens  ar trases garumu no 200 m līdz   2 km. Šajās sacensībās balvas saņem itin visi mazie dalībnieki!
. Pēc finiša tiks nodrošināts serviss – velomazgātava, pusdienas un atspirdzinoši dzērieni. Balvas labākajiem savās klasēs (kā parasti „TREK PHILIPS maratonā” un „Vaidavas Kausā”) –  būs daudz un vērtīgas...
Skatītājiem būs iespējas  ne vien pavadīt un sagaidīt  sportistus Apes mototrasē, bet arī   uzmundrināt  sportistus   zīmīgākajos distances punktos: Vizlas kalnā (tur paredzēts starpfinišs), pie Peļļu mājām un pie Grūbes tilta.
Dalībniekus lūdzam uzmanīgi izlasīt sacensību nolikumu,  kur atrodama  informācija par  pieteikšanās kārtību un  dalības maksu   (izdevīgāk pieteikties internetā līdz 8.jūnijam!)
Bez dalības maksas notiks  bērnu sacensības.  Tomēr arī bērnus sacensībām lūdzam reģistrēt iepriekš internetā vai Apes tūrisma informācijas centrā (tel. 29439207)  līdz 9. jūnijam!  .
Atbraucot sacensībās  uz šo skaisto Ziemeļaustrumvidzemes stūri, jums ir iespēja pie reizes apceļot interesantākās Apes un Alūksnes novada , kā arī Dienvidigaunijas vietas!
Informācija  un pieteikšanās sacensībām:
www.mtb-maratons.lv
Sacensību organizatori:
Jānis Baltaisbrencis 26542097
Mairis Levans  29249496
e-pasts: info@trek.lv

Astra Binde, Apes tūrisma darba organizatore,
tel. 29439207

  • 13.04.2013