Ziņas

Matīss Karro izcīna savu pirmo “Vaidavas kausu”

 

30. augustā   Ziemeļvidzemes  mazpilsētā Apē notika  jau 47. “Vaidavas kausa” izcīņas sacensības motokrosā.  

Kuplais dalībnieku un skatītāju pulks Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē, kā arī ļoti labvēlīgie laikapstākļi radīja īstu motosporta svētku noskaņu.

Saspringtā cīņā divu braucienu summā pirmo vietu un līdz ar to galveno “Vaidavas kausu” prestižajā MX1 motociklu klasē šogad beidzot izdevās iegūt  mājiniekam Matīsam Karro (komanda MX Moduls), apsteidzot Karelu Kutsaru (Igaunija) un Tomu Macuku (Rodeo MX).  

Matīss saņēma arī balvu par  tālāko lēcienu  (43 m) un “starta karaļa“ titulu savā klasē.

Blakusvāģu klasē  uzvarēja  Jānis un Lauris Daideri (Salacas kauss). Otro un trešo vietu izcīnīja igauņu ekipāžas, attiecīgi Kert Varik & Lari Kunnas un Tanel Reesna & Maurice Lina.

Ar sarežģīto trasi spēkojās arī kvadrocikli. Uzvaru izcīnīja  igauņu sportists Kevins Sārs. Otrā vieta - Matīsam Palevičam (Saldus MK), bet trešais finišēja Atis Breds (Gulbenes Moto).

MX 30+ klasē uzvaru izcīnīja Raivis Eikmanis (Rambas R),  Seniori - Jānis Mironovs (CAMK Latgale), Veterānu klasē - Mārtiņš Aleksandrovičs.

Komandu vērtējumā ceļojošo Vaidavas kausu saņēma “MX Moduls”, aiz sevis atstājot motoklubus “Rambas R” un  “MX Rodeo”.

Tradicionālajā “Zelta mopēds“ balvas izcīņā savās grupās uzvarēja Jānis Grava, Suzanna Gredzena, Aigars Teivāns, Artūrs Riekstiņš, Renārs Karro un Arvo Matheuss. Komandu vērtējumā labāko trijnieks:  Karro MX, Racing Team un Valkas Vanagi.

Paralēli “Vaidavas kausa” izcīņai notika arī Latvijas čempionāta otrais posms motokrosā.

 Visus   sacensību rezultātus var apskatīt šeit

Vairāk foto Vaidavas kausa Facebook kontā

 

 

  • 05.09.2020