Ziņas

Motokross „Vaidavas kauss” aicina uz 40. jubilejas sacensībām!

Šogad motokross Apē būs īpašs,   jo  18. un 19. maijā Arvīda Levana vārdā nosauktajā  mototrasē   atzīmēsim  „Vaidavas kausa”  40. jubileju.

Tradicionāli prestižie „Vaidavas kausi” tiks izcīnīti MX1,   MX2  klasē, kā  arī blakusvāģu ekipāžu un  Mini-MX klasē. Protams, notiks arī dalībnieku un skatītāju iecienītās „Zelta mopēda” sacensības, savukārt  jaunums Apes trasē  būs spēkošanās „Retro”  motociklu klasē.

Paralēli  notiks Latvijas Čempionāta motokrosā  otrais posms visām dalībnieku klasēm.

Jubilejas reizē gaidāms dalībnieku rekordskaits un spēcīgs dalībnieku sastāvs. Zīmīgi, ka „Vaidavas kauss” ir vecākās, populārākās un tradīcijām bagātākās sacensības, kas iekļautas Latvijas Motosporta federācijas 2013. gada pasākumu kalendārā un ik gadus pulcē  ļoti daudz sporta cienītāju.

Organizatori iecerējuši sarīkot šajā sacensībās īpašu atskatu Latvijas motokrosa un „Vaidavas kausa” 40 gadu vēsturē. Tādēļ  iecerēts, ka 19. maijā  visiem  motokrosa līdzjutējiem būs ekskluzīva  iespēja tikties ar daudziem „Vaidavas kausa” uzvarētājiem un  Latvijas motokrosa veterāniem. Būs iespēja iegūt  viņu autogrāfus uz īpašajiem „Vaidavas kausa” jubilejas plakātiem.
 

Informāciju sagatavoja:
Astra Binde, Motokluba „Ape” preses sekretāre
T. 22037518, 643 22273
www.apesnovads.lv

  • 09.04.2013