Ziņas

Motokrosa „Vaidavas kauss” 40.jubilejas „rūciens” - jau šonedēļ!

Jau sestdien Ape atkal  kļūs par motokrosa lielpilsētu!  Šoreiz tam būs īpašs iemesls - 18. un 19. maijā „Vaidavas kausa” 40. jubilejas sacensības, kā arī Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms. Sarežģītajā, grūtajā, bet ļoti interesantajā un pārskatāmajā Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes  mototrasē startēs  daudzi labākie Baltijas valstu motokrosa braucēji! Notiks arī  atraktīvās cīņas „Zelta mopēds” klasēs un jaunums Apes trasē – Retro klases motociklu brauciens.

Apaļās jubilejas gaisotnē būs iespēja  sastapt un godināt  daudzus leģendārus  motosportistus – galveno balvu ieguvējus, redzēt vēsturisku fotogaleriju, iegūt plakātus un uzlīmes, kā arī ļoti daudzu slavenu motosportistu autogrāfus..

„Vaidavas kausa” tradicionāli  aizraujošās sportiskās intrigas  papildinās   gan vairākas  izmaiņas trasē, gan  cīņas par „Elkšņu” ceļojošo kausu  85 cm3 klasē, gan citi pārsteigumi un balvas.  Skatītājus gaidīs loterija uz svētdienas ieejas biļetēm.

Aicinām iemūžināt fotogrāfijās spilgtus motokrosa mirkļus, lai visi kopīgi varam gatavot materiālus jaunām fotoizstādēm par motokrosu!

Jau piektdien D.Ozoliņa Apes vidusskolā  17.00  Apes jauniešu klubs „Sliedes”  noorganizējis   iespēju ikvienam interesentam   tikties ar Pasaules čempionātu dalībniekiem: „Motoklubs Ape” sportisti, alūksnieti Samantu Jostu un  Motokluba „Elkšņi” sportistiem,  brāļiem Augustu un Robertu Justiem.

  • 17.05.2013